Пʼятниця, 26 травня 2017 07:38

БК "Клівленд Кавальєрс" вийшов у фінал НБА

КИЇВ. 28 травня. УНН. Баскетбольний клуб "Клівленд Кавальєрс" здобув четверту перемогу над "Торонто Репторс" у фіналі Східної конференції плей-офф НБА 113:87, повідомляє УНН.

Гостям арени “Air Canada Centre” одразу вдалося захопити лідируючі позиції. “Торонто” весь час першої половини провів у спробах наздогнати баскетболістів “Кавальєрс”, які пішли на велику перерву за рахунку 41:55. В другій частині гри перевага “Клівленда” періодично стала доходити до 20 очок та збереглася із фінальним свистком.

Таким чином, рахунок у серії став 4:2 на користь “Кавальєрс” і тепер колектив із Огайо буде очікувати переможця Західної конференції, де наразі “Оклахома-Сіті” виграє 3:2 у серії в “Голден Стейт”.

“Наше місто і вболівальники заслужили вихід у фінал. Але ми не сприймаємо цей успіх як належне. Нам необхідно вийти на паркет і продемонструвати, що ми гідні чемпіонства. Ми зобов’язані довести самим собі, чого варті”, — наголосив лідер “Клівленда” Леброн Джеймс.

Відзначимо, Л.Джеймс став лише восьмим гравцем в історії Асоціації і першим за останні 50 років, кому вдалося шість разів підряд потрапити у фінал. Решта сім гравців є представниками династії “Бостона” зразка 50-х і 60-х років.

Нагадаємо, майбутній фінал плей-офф стане лише третім в історії “Кавальєрс”. Попередні колектив з Огайо програв, поступившись “Сан-Антоніо Сперс” з рахунком 0:4 в 2007 році, і “Голден Стейт Ворріорс” з рахунком 2:4 в 2015-му.

Додамо, для “Торонто” фінал Східної конференції відбувся у перший раз в історії клубу, котрий розпочав свої виступи в НБА з 1995/96 років.