субота, 22 липня 2017 р.22:59

Збірна України у результативному спарингу перемогла Румунію

КИЇВ. 30 травня. УНН. Збірна України у першому товариському матчі напередодні старту фінальної частини чемпіонату Європи 2016 року обіграла команду Румунії 4:3. Зустріч відбулася на “Стадіо Олімпіко” в Турині (Італія), повідомляє УНН з посиланням на сайт Федерації футболу України.

З самого початку команди запропонували один одному серйозні швидкості і високий пресинг, незважаючи на товариський статус поєдинку. У збірної України активним був лівий фланг, де Євген Коноплянка шукав прострільними пасами Романа Зозулю.

Знайшлася робота у рамці воріт і Андрію Пятову, який продемонстрував реакцію на 16-й хвилині, відбивши дальній удар Торже з 22-х метрів. А ось через сім хвилин воротар збірної України не зумів знайти аргументи проти гарматного удару Габріела.

Перед перервою вінгер київського “Динамо” Андрій Ярмоленко поперечною передачею підключив на лівому фланзі В’ячеслава Шевчука, а той виконав простріл на дальню штангу. Р.Зозуля у підкаті дістав м’яч і переправив його в сітку воріт — 1:1.

У другому таймі Михайло Фоменко кинув в бій відразу чотирьох свіжих гравців — Євгена Селезньова, Олександра Кучера, Богдана Бутка і Олександра Зінченка. Молодому таланту української збірної знадобилося всього три хвилини, щоб забити свій дебютний гол за національну команду. О.Зінченко обікрав капітана команди Кірікеша, вийшов на побачення з Тетерушану і відправив м’яч у дальній кут.

Забитий м’яч нашій команді відчути себе розкуто, яка пішла вперед великим силами. Спочатку румунський голкіпер в стрибку врятував ворота після удару з правої ноги у виконанні В.Шевчука. А ще через кілька миттєвостей А.Ярмоленко у штрафному скинув м’яч під удар Є.Коноплянці, де футболіст “Севільї” влучно пробив у дальній нижній кут. На 59-й хвилині вже сам А.Ярмоленко оформив розгром “триколірних”: вінгер отримав останній пас від Є.Коноплянки, розібрався з кількома суперниками і технічним ударом відправив м’яч у сітку Тетерешану — 4:1.

Гравцям Йорданеску, незважаючи на усю складність ситуації, в якій вони опинилися, ледве не вдалося наздогнати українців, причому не без допомоги А.Пятова. Спочатку голкіпер допустив позиційну помилку під час виконання Алібеком штрафного удару, пропустивши м’яч у ближній для себе кут. Негативна тенденція повторилася за п’ять хвилин до фінального свистка, коли Станчу ударом з-за меж штрафного застав зненацька А.Пятова у ближньому куті, а стійка не стала — м’яч втретє побував у наших воротах.

Однак більшого українці румунам зробити не дозволили. Наша команда перемогла з хокейним рахунком 4:3.

Нагадаємо, що вже 3-го червня відбудеться останній спаринг “синьо-жовтих” перед стартом Євро-2016 — зі збірною Албанії.
До вашої уваги склади команд у матчі Румунія-Україна:

Румунія: Тетерушану — Мацель, Кірікеш, Грігоре, Філіп, Препеліца (Хобан, 60), Пінтілій, Торже (Попа, 69), Синмертян (Максім, 57), Станку (Станчу, 79), Кешеру (Алібек, 57)

Україна: Пятов — Федецький (Бутко, 46), Ракицький, Хачеріді (Кучер, 46), Шевчук (Караваєв, 71), Рибалка (Зінченко, 46), Степаненко, Сидорчук (Ротань, 67), Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля (Селезньов, 46).