Пʼятниця, 15 грудня 2017 14:05

ХК “Піттсбург” здобув першу перемогу над “Сан-Хосе” у фіналі Кубка Стенлі

КИЇВ. 31 травня. УНН. Шайба Ніка Боніно за 2:33 до закінчення третього періоду принесла перемогу “Піттсбург Пінгвінз” над “Сан-Хосе Шаркс” з рахунком 3:2 в стартовому матчі фіналу плей-офф Кубка Стенлі, який відбувся на арені “Consol Energy Center” в Піттсбурзі, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Переможний гол був забитий після того, як захисник “Піттсбурга” Кріс Летанг увійшов в зону “Шаркс” з шайбою і виявився у лицьового борту. Проти нього грав Брент Бернс з “Шаркс”, який втратив ключку. К.Летанг цим скористався повною мірою і віддав пас на п’ятачок, де Н.Боніно прокинув шайбу повз Б.Бернса і його партнера по обороні Пола Мартіна.

Н.Боніно відразу ж відправив шайбу у сітку між воротарем Мартіном Джонсом і штангою.

Крім того, у господарів результативні удари провели Раст і Шері. За “Шаркс” закидали Хертл і Марло.

“Ми дуже добре провели перший і третій періоди, створили багато небезпечних моментів. Ми побачили, у чому вони сильні. Це було особливо добре видно в другому періоді. Вони вміють доставляти шайбу до воріт, вміють утримувати її в глибині зони. Вони швидко грають. Обидві команди хочуть грати в один і той же хокей. Я думаю, що нам це вдалося в першому і третьому періодах”, — повідомив капітан переможців Сідні Кросбі.

Варто зазначити, що “Піттсбург” перша з 2006 року команда Східної конференції, яка виграла перший матч фінальної серії. У 2006 році “Кароліна Харрікейнз” отримала перемогу над “Едмонтон Ойлерз” 5:4.

Нагадаємо, що “Шаркс” вперше в своїй 25-річній історії грають у фіналі Кубка Стенлі.