Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 28 березня 2017 08:10
youtube
Новини: Економіка

Обсяг продажу промпродукції в Україні за чотири місяці становив понад 520 млрд грн

Обсяг продажу промпродукції в Україні за чотири місяці становив понад 520 млрд грн

КИЇВ. 2 червня. УНН. Обсяг реалізації промислової продукції (товарів, послуг) в Україні протягом січня-квітня поточного року у відпускних цінах підприємств (без ПДВ та акцизу) становив 525 млрд грн, передає УНН з посиланням на звіт, опублікований прес-службою Держстатистики.

Так, продукції добувної промисловості і розроблення кар’єрів було реалізовано на 59,1 млрд грн, що становить 11,2% від усієї реалізованої продукції; переробної промисловості — на 327,9 млрд грн (62,5%), а постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря — на 132,4 млрд грн (25,2%).

При цьому найбільше промпродукції було реалізовано в Дніпропетровській області (95,7 млрд грн — 18,2% від загального обсягу) та Донецькій (57,6 млрд грн — 11,0% від загального обсягу) областях, а найменше — у Чернівецькій області (2,9 млрд — 0,6%).

Нагадаємо, обсяг реалізації промислової продукції (товарів, послуг) в Україні протягом січня-березня поточного року у відпускних цінах підприємств (без ПДВ та акцизу) становив 392,4 млрд грн.

Додамо, що дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.

 

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...