Середа, 28 червня 2017 17:15

Збірна України стала бронзовим призером турніру пам'яті В.Лобановського

КИЇВ. 2 червня. УНН. У Києві на стадіоні “Динамо” було зіграно матч за третє місце на XIII турнірі пам’яті Валерія Лобановського між молодіжними збірними України та Австрії. У запеклій боротьбі та за підсумками серії пенальті перемогу святкували українці. Про це повідомляє ФФУ, передає УНН.

Обидві команди зробили акцент на атаках та швидко переходили від одного штрафного майданчику до іншого. Небезпечні моменти почали виникати вже на 8-й хвилині.

Австрійці спробували пробити кіпера Романа Підківку, проте воротар не дав можливості суперникам відкрити рахунок. У відповідь “синьо-жовті” атакували зусиллями Шведа, Лучкевича та Вачіберадзе.

У першій половині гри обидві команди створили ще кілька можливостей для взяття воріт, але за кілька хвилин до перерви Валерій Лучкевич заробив штрафний, який був майстерно реалізовано Олегом Данченко.

Скориставшись втратою концентрації у виконанні оборонної ланки “синьо-жовтих”, Фрізенбіхлер на передостанній хвилині основного часу забив гол фактично у порожні ворота — 1:1.

Таким чином долю поєдинку було вирішено у серії післяматчевих пенальті. Усі удари українців виявилися влучними , а от австрійці схибили вже під час першого одинадцятиметрового — 5:3.

Україна U-21: Роман Підківка — Павло Лук’янчук, Олександр Сваток (к), Микола Матвієнко, Тарас Качараба, Олег Данченко, Бека Вачіберадзе, Мар’ян Швед, Роман Яремчук, Артем Беседін, Валерій Лучкевич

Варто відзначити, що голкіпера молодіжної збірної України було визнано найкращим воротарем XIII турніру пам’яті В.Лобановського.

Додамо, що переможцем змагань стала “молодіжна” Ізраїлю, яка обіграла у фінальному протистоянні однолітків із Сербії 3:2.