Субота, 21 січня 2017 00:16

Збірна Ізраїлю з футболу стала переможцем 13 турніру пам'яті В.Лобановського

КИЇВ. 3 червня. УНН. Молодіжна збірна Ізраїлю здобула перемогу у XIII міжнародному турнірі з футболу пам’яті Валерія Лобановського, передає УНН з посиланням на прес-службу Федерації футболу України.

У фіналі змагань команда Ізраїлю під керівництвом Елі Охани виграла у однолітків з Сербії з рахунком 3:2.

Спочатку колективи обмінялися голами: у сербів забили Рістіч (30 хвилина) і Джурджевіч (68), а у складі ізраїльтян Плакущенко (32) та Охана (55).

Вирішальною хвилиною у матчі виявилася 79. Саме в цей момент переможний гол був проведений зусиллями Хугі.

Варто відзначити, що молодіжна збірна Ізраїлю виграла у серії пенальті Україну у півфінальному поєдинку цьогорічних змагань.

Нагадаємо, що Ізраїль U-21 став найбільш титулованою командою за всі часи проведення турніру. Збірна виграла змагання втретє — 2006, 2007, 2016 роки.

Довідка УНН: Турнір пам’яті Валерія Лобановського — це офіційні змагання, засновані на честь і в пам’ять метра українського футболу Валерія Лобановського після його смерті 13 травня 2002 року. Ідея була ініційована керівництвом київського “Динамо”.

У перші два роки турнір проводився на клубному рівні за участі таких команд, як українські “Динамо”, “Шахтар”, російські “ЦСКА”, “Локомотив”, а також гостей з Латвії, Грузії і Молдови.

Обидва рази тріумфатором ставав ФК “Динамо”. У 2005 році турнір пройшов серед національних збірних, а починаючи з 2006 року на змаганнях виступають молодіжні збірні.