Понеділок, 23 січня 2017 01:04

Військові спортсмени протягом тижня здобули 21 золоту медаль

Олег Верняєв

КИЇВ. 3 червня. УНН. За минулий місяць 88 армійських спортсменів взяли участь у 29 міжнародних змаганнях, за результатами яких здобули 21 золоту медаль. Про це під час брифінгу повідомила речник Міністерства оборони України, полковник Вікторія Кушнір, передає кореспондент УНН.

“За минулий місяць 88 армійських спортсменів взяли участь у 29 міжнародних змаганнях, за результатами яких здобули 21 золоту, 30 срібних та 17 бронзових медалей”, — повідомила В.Кушнір.

Зокрема, на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики у Болгарії працівник Збройних Сил України Олег Верняєв виборов три золоті та одну срібну медаль у вправах на перекладині, коні та у вільних вправах.

На чемпіонаті Європи зі стрибків у воду спортсмени ЦСК сержант Ілля Кваша отримав золоту та дві бронзові медалі, а сержант Олександр Горшковозов — “срібло” та “бронзу”.

Крім того, армійці посіли призові місця на Кубку світу серед юніорів з кульової стрільби та Чемпіонаті Європи з академічного веслування у Німеччині та Кубку світу з сучасного п’ятиборства у США.

“На всеукраїнських змаганнях завойовано 28 золотих, 24 срібних та 19 бронзових медалей”, — додала В.Кушнір.

Наступного тижня українські військові спортсмени візьмуть участь у міжнародних змаганнях з академічного веслування та спортивної гімнастики у Швейцарії, кульової стрільби у Німеччині та велоспорту у Литві.

На спортивних об’єктах Міноборони триватимуть чемпіонати України з кульової стрільби, водного поло та карате серед юніорів, дитячий міжнародний турнір з художньої гімнастики тощо.