Пʼятниця, 24 березня 2017 00:21

Представники України виграли три легкоатлетичні дисципліни на Кубку Риги

КИЇВ. 3 червня. УНН. На міжнародному легкоатлетичному турнірі Кубок Риги, що приймала столиця Латвії, українські спортсменки відзначилися трьома перемогами, інформує УНН з посиланням на ФЛАУ.

Дистанція 400 метрів завершилася для України переможним дублем у виконанні Тетяни Мельник і Анастасії Бризгіної. Т.Мельник підтвердила кваліфікаційний норматив на чемпіонат Європи, подолавши дистанцію за 52,87 с. Крім того, українка має норматив і на своїй основній дистанції у бігу на 400-метрів з бар’єрами.

Близькою до виконання нормативу на чемпіонат Європи була і А.Бризгіна, проте юній спортсменці не вистачило для цього лише п’яти сотих секунди – 53,45 с (особистий рекорд).

Змагання зі стрибків у довжину виграла Марина Бех, підтвердивши норматив чемпіонату Європи – 6,62 метри.

Щодо результатів інших атлетів, то метальниця спису Катерина Дерун стала третьою (59,12 м), Олександр Ничипорчук посів дев’яту сходинку у змаганнях чоловіків (73,93 м). Христина Гришутіна, яка має олімпійський норматив, цього разу була четвертою у стрибках в довжину (6,26 м). У змаганнях чоловіків Тарас Неледва був п’ятим (7,52 м).

Додамо також, у секторі для потрійного стрибка третю сходинку посіла Ірина Піменова (13,24 м). Тетяна Пташкіна стала п’ятою (13,07 м), проте у неї вже є норматив на чемпіонат Європи.

Як повідомляв УНН, українські легкоатлети здобули дві перемоги на етапі "Діамантової ліги" у Римі.