Середа, 13 грудня 2017 19:07

Збірна України перемогла Албанію з перевагою у два м'ячі

КИЇВ. 4 червня. УНН. У Бергамо на домашньому стадіоні італійської “Аталанти” (“Атлеті Адзуррі д’Італія”) національна збірна України здобула перемогу над Албанією 3:1 у рамках підготовчого процесу до чемпіонату Європи 2016 року, передає УНН.

Вже у стартові хвилини матчу команди обмінялися голами. Спочатку на 8-й хвилині після передачі низом Євгена Коноплянки відзначився півзахисник “Шахтаря” Тараса Степаненко.

Однак, через 4 хвилини помилка в центрі захисту наших футболістів дозволила зрівняти рахунок. Гол за албанців забив 25-річний нападник Армандо Садіку. Під завісу тайму гострий удар здалеку провів Сергій Сидорчук, але голкіпер врятував Албанію.

Найкращий бомбардир “синьо-жовтих” у відборі до чемпіонату Європи Андрій Ярмоленко вивів команду Михайла Фоменка вперед. Ще одну навісну подачу Є.Коноплянки продовжив небезпечним ударом головою Роман Зозуля. Воротар італійського “Лаціо” Ертріт Беріша відбив м’яч, але прямо на ногу А.Ярмоленку — 2:1.

Албанці створили декілька моментів, але рахунок зрівняти не зуміли. Натомість Є.Коноплянка ударом з ближньої дистанції збільшив перевагу — 3:1.

Таким чином українці здобули другу підряд перемогу у товариських іграх. Перед цим були обіграні румуни 4:3.

Нагадаємо, що наступний поєдинок “синьо-жовті” проведуть вже 12 червня в рамках Євро-2016 у Ліллі проти чемпіону світу Німеччини.