Середа, 24 травня 2017 18:47

ХК "Сан-Хосе Шаркс" скоротив відставання у фінальній серії Кубка Стенлі

КИЇВ. 5 червня. УНН. В овертаймі "Сан-Хосе Шаркс" виграв перший в історії фінальний матч розіграшу Кубка Стенлі на своєму майданчику з рахунком 3:2 у "Піттсбург Пінгвінз", повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

У першому періоді рахунок на табло змінив Бен Лавджой з "Піттсбурга", а захисник "Шаркс" Джастін Браун зрівняв його.

Патрік Хорнквіст закинув єдину шайбу в другому періоді за 43 секунди до перерви - 2:1. Лавджой кинув від синьої лінії, а Хорнквіст підставив ключку і шайба влетіла у ворота, які захищав Мартін Джонс. Це восьмий гол Хорнквіста.

Нападник "Шаркс" Джоел Уорд зрівняв результат 2:2 о 8:48 третього періоду. Переможним голом відзначився Юнас Донський. Нападник викотився з-за воріт з лівого флангу і кинув над правим плечем Метта Мюррея.

Зазначимо, що лівий крайній провідної ланки "Шаркс" Томаш Хертл не грав через травму нижньої частини тіла. Дайнюс Зубрус, який не потрапив в заявку на матч під номером два, повернувся до складу і грав у четвертій ланці "Сан-Хосе".

Нагадаємо, що рахунок у серії до чотирьох перемог став 2:1 на користь "Пінгвінз". Проте "Шаркс" продовжують програвати "Пінгвінз" серії фіналу 1-2.

Як повідомляв УНН, ХК “Піттсбург” збільшив лідерство у фінальній серії Кубка Стенлі.