Неділя, 17 грудня 2017 20:00

ХК "Піттсбург" виграв третій поєдинок у фіналі Кубка Стенлі

КИЇВ. 7 червня. УНН. ХК "Піттсбург Пінгвінз" наблизився до перемоги у Кубку Стенлі, обігравши у четвертому матчі "Сан-Хосе Шаркс" – 3:1, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Захисник Йен Коул відкрив рахунок на добиванні після кидка Філа Кессела на 8-й хвилині в першому періоді. З передачі Ф.Кессела Євгеній Малкін реалізував більшість на 3-й хвилині другого періоду - 2:0.

Мелькер Карлссон, чиє видалення за блокування коштувало "Шаркс" голу, частково спокутував свою провину, закинувши шайбу в середині третього періоду - 1:2. Ерік Фер поставив крапку за 120 секунд до фінальної сирени.

"Удвічі прикро програвати на очах своїх фанатів, які так сильно тебе підтримують. Нам не вдалося нав'язати суперникам свій хокей і змусити їх відіграватися. Коли ми маємо перевагу, то можемо утримати його за рахунок силового хокею. Однак поки він не такий ефективний, коли ми поступаємося в рахунку", - зауважив нападник "акул" Логан Кутюр.

Нагадаємо, що "Пінгвінз" повели в серії до чотирьох перемог 3:1 і їм потрібна ще одна перемога, щоб в четвертий раз у своїй історії завоювати головний приз НХЛ.

Додамо також, за рахунку 3:1 на користь однієї команди, лише один раз з 32-х в історії НХЛ вона примудрилася програти серію і випустити з рук Кубок Стенлі.

Нагадаємо, ХК "Сан-Хосе Шаркс" скоротив відставання у фінальній серії Кубка Стенлі.