Неділя, 26 березня 2017 13:12

Українські волейболістки тріумфували на турнірі в Москві

КИЇВ. 7 червня. УНН. Українська пара волейболісток вийшла переможницями з першого етапу чемпіонату EEVZA з пляжного волейболу у сезоні-2016, що відбувся у Москві, передає УНН з посиланням на Федерацію волейболу України.

Володарями золотих медалей стали Валентина Давідова та Євгенія Щипкова, які без поразок пройшли всю турнірну дистанцію. В 1/8 фіналу, чвертьфіналі, півфіналі та фіналі суперницями української пари, яка представляє Запоріжжя, були виключно росіянки. Протягом трьох поєдинків українки не віддали суперницям жодного сету.

Лише фінал проти пари Макрогузова/Мотріч пройшов дещо за іншим сценарієм. Росіянки здобули перемогу у першій партії – 21:19, але другий сет пройшов за переваги наших співвітчизниць – 21:18. На тай-брейку лідерство спочатку захопили росіянки, які вели у 4–5 м’ячів, але В.Давідова і Є.Щипкова змогли наздогнати та перегнати суперниць, святкувавши успіх – 15:12.

Варто відзначити, що за нагороди у стартовому турнірі року боролися провідні українські команди – чотири чоловічі та одна жіноча. Решта українських команд посіли 5, 9 і 25 місця.

Додамо також, що одночасно з етапом чемпіонату EEVZA серед дорослих команд у Москві пройшов турнір серед юнаків та дівчат до 17 років. Україну на ньому представляла лише пара дівчат Анна Шумейко і Софія Рилова. Вигравши три матчі з чотирьох, наші дівчата посіли підсумкове четверте місце.

Як повідомляв УНН, фестиваль морського і пляжного спорту пройшов у Маріуполі.