понеділок, 24 липня 2017 р.21:14

Збірна Уельсу з перемоги стартувала на Євро-2016

КИЇВ. 11 червня. УНН. Перший поєдинок групи В на Євро-2016 відбувся у місті Бордо, де збірна Уельсу перемогла Словаччину 2:1, передає УНН.

Вперше за 20 років у стартовій грі групового етапу чемпіонату Європи з футболу зустрілися два дебютанти – Словаччина і Уельс.

На 10 хвилині поєдинку валлійці заробили право на штрафний удар. До м’яча підійшов лідер колективу і найдорожчий гравець у складах обох колективів Гарет Бейл, котрий відкрив рахунок ударом зліва. При ударі Г.Бейла воротар Словаччини Матуш Козачек допустив помилку при обранні позиції. Завісу поєдинку Словаччина провела в атаках, але без гольових моментів.

Футболіст мадридського "Реала" Г.Бейл міг подвоїти рахунок у другій частині матчу, але голкіпер дістав м’яч після удару головою валлійця. Дуда після виходу на поле першим дотиком зрівняв рахунок (61 хвилина). Ремзі проривався по центру і намагався прокинути м'яч собі на хід на 81 хвилині, але той відскочив до Хела Робсона-Кану, який ударом в дотик приніс перемогу Уельсу.

Відзначимо, що коли команди вперше зустрілися в Кардіффі 2006 року, Словаччина здобула переконливу перемогу з рахунком 5:1, а 17-річний Г.Бейл став наймолодшим автором голу в історії збірної Уельсу.

Нагадаємо, що о 22:00 Англія зіграє із Росією та завершить програму другого ігрового дня на Євро-2016.

Як повідомляв УНН, Швейцарія з виграшним результатом над Албанією 1:0 розпочала свій виступ на полях у Франції.