Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 22 квітня 2018 18:13
10968

У мін’юсті зареєстрували наказ Міноборони щодо особливостей прийому на навчання до військових ВНЗ

У мін’юсті зареєстрували наказ Міноборони щодо особливостей прийому на навчання до військових ВНЗ

КИЇВ. 14 червня. УНН. У міністерстві юстиції України пройшов державну реєстрацію наказ Міністерства оборони України № 248 "Про затвердження особливостей прийому на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів для підготовки військових фахівців тактичного рівня в умовах особливого періоду". Про це під час брифінгу повідомив речник міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк, передає кореспондент УНН.

"Зокрема, Міністерству оборони України надається право в разі необхідності за клопотанням начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України ініціювати проведення додаткового прийому до навчальних закладів всіх категорій вступників", - повідомив Д.Гуцуляк.

Крім того, за словами речника МОУ, військовослужбовцям строкової служби Збройних Сил України та інших силових відомств, громадянам України, звільненим зі строкової військової служби в рік вступу до ВВНЗ, військовослужбовцям за контрактом та студентам цивільних вишів, які виявили бажання вступити на навчання до ВВНЗ, надається право брати участь у вступному конкурсі за результатами вступних екзаменів.

Випускники військових ліцеїв у рік випуску, за бажанням, набувають право вступати до військових вишів як за результатами вступних екзаменів, так і результатами ЗНО.

Військовослужбовці військової служби за контрактом, які підписали новий контракт зі Збройними Силами, можуть вступати до ВНЗ на заочну форму навчання для отримання рівня освіти "бакалавр".

"Також наказ Міністерства оборони України унормовує можливість вступу до військових вишів кандидатів, зареєстрованих на тимчасово окупованій території або в районі проведення АТО, які вимушено проживають на іншій території України", - додав Д.Гуцуляк.

Як повідомляв УННМіноборони планує забрати в уряду право визначати кількість залучених у навчальні збори.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...