Вівторок, 17 січня 2017 21:42

Динамівець А.Драгович став антигероєм матчу між Австрією та Угорщиною

Александр Драгович

КИЇВ. 14 червня. УНН. Збірні Австрії та Угорщини розпочали виступи у групі F на Євро-2016. У стартовому матчі команд Угорщина в більшості на стадіоні в Бордо обіграла Австрію 2:0, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Головним антигероєм матчу став центральний оборонець київського “Динамо” і збірної Австрії Александр Драгович, котрий отримав дві жовті картки за підніжки і на 66 хвилині покинув поле. У складі Угорщини голи у другому таймі забили Салаі та Штибер.

Таким чином збірна Угорщини підтвердила свою перевагу над австрійцями в історичному протистоянні. До цього команди зустрічалися 137 разів і результат за перемогами 66:40 на користь угорців.

Варто відзначити, що воротар Угорщини Габор Кірай став найстаршим футболістом чемпіонатів Європи — 40 років і 74 дня.

Нагадаємо, що о 22:00 розпочався інший поєдинок першого туру у квартеті F між командами Португалії і Ісландії.