середа, 18 жовтня 2017 р.09:47

Португальці не змогли здолати ісландців на Євро-2016

КИЇВ. 15 червня. УНН. Збірна Португалії не змогла перемогти збірну Ісландії у матчі групового етапу Євро-2016, гра закінчилась із рахунком 1:1, передає УНН з посиланням на ВВС.

На 31 хвилині ісландцям забив Нані, але в другому таймі Біркір Б’ярнасон, що залишився без прикриття, легко пробив у ворота португальців.

Зазначимо, що для Ісландії це був перший матч в історії Чемпіонатів Європи.

Наразі у рейтингу ФІФА збірна Португалії посідає 8 місце, а збірна Ісландії — 34.

Після зіграних 14 червня матчів у групі F лідерство взяли угорці, друге та третє місця ділять між собою португальці та ісландці, а на останньому місці — австрійці.

Як повідомляв УНН, збірна Австрії поступилася Угорщині у першому матчі на Євро-2016.

У стартовому матчі команд Угорщина в більшості на стадіоні в Бордо обіграла Австрію 2:0.

Головним антигероєм матчу став центральний оборонець київського “Динамо” і збірної Австрії Александр Драгович, котрий отримав дві жовті картки за підніжки і на 66 хвилині покинув поле. У складі Угорщини голи у другому таймі забили Салаі та Штибер.

Таким чином збірна Угорщини підтвердила свою перевагу над австрійцями в історичному протистоянні. До цього команди зустрічалися 137 разів і результат за перемогами 66:40 на користь угорців.