пʼятниця, 21 липня 2017 р.17:01

Збірна Франції відсвяткувала другу поспіль перемогу на Євро-2016

КИЇВ. 16 червня. УНН. Заключний поєдинок п’ятого ігрового дня в групі А у Марселі на стадіоні “Велодром” завершився перемогою господарів турніру Франції над Албанією 2:0, передає УНН.

Збірна Франції володіла тотальною перевагою, але не в змозі була подолати масовану оборону албанців. У першому таймі господарям турніру не вдалося організувати гольові моменти.

На початку другого тайму захисник “триколірних” Бакарі Санья поцілив у штангу власних воріт. Нападник французів Жиру мав кілька нагод, але змарнував їх. Однак гра албанців розклеїлася в останній проміжок часу.

Спочатку героєм епізоду став гравець мадридського “Атлетіко” Антуан Грізманн, котрий виграв верхову боротьбу та завдав точного удару у дальній кут, а в додатковий час відзначився Дімітрі Пайє.

Відзначимо, що збірна Франції здобула чотири перемоги у попередніх зустрічах, забивши в них на 10 м’ячів більше від суперника.

Крім того, “триколірні” жодного разу не програвали в останніх чотирьох офіційних матчах в Марселі.

Нагадаємо, що у першому турі французи обіграли румунів 2:1, а Албанія поступилася Швейцарії 0:2. Тепер у Франції шість очок, у Албанії жодного.