Четвер, 19 січня 2017 09:09

Збірні Хорватії і Чехії зіграли у нічию на Євро-2016

КИЇВ. 17 червня. УНН. Другий поєдинок восьмого ігрового дня на Євро-2016 у Сент-Етьєні завершився результативною нічиєю Хорватії та Чехії 2:2, інформує УНН.

Збірна Хорватії з перших хвилин заволоділа територіальною перевагою і відкрила рахунок на 37-й хвилині зусиллями Івана Перішіча. Чехи весь перший там грали від оборони, вичікуючи свого шансу на контратаці.

Жахливий провал оборони чехів у другому таймі привів до другого взяття воріт. Марцело Брозович вивів один на один з воротарем Івана Ракітіча, який перекинув м'яч через Петра Чеха. Однак через чотири хвилини Роман Губник навісив у штрафну і з 11-метрової позначки Мілан Шкода головою відправив м'яч у "дев'ятку" воріт, а під завершення гри Томаш Нецид приніс нічию чехам завдяки реалізованому пенальті.

Варто відзначити, що після 80 хвилини арбітр зупиняв матч через бійку у секторі хорватських фанатів.

Нагадаємо, що раніше чехи і хорвати не зустрічалися в офіційних поєдинках.