Неділя, 17 грудня 2017 08:26

УЄФА розпочне дисциплінарну справу за підсумками матчу Хорватія - Чехія

КИЇВ. 17 червня. УНН. Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) відкриє дисциплінарну справу по матчу другого туру чемпіонату Європи з футболу Чехія — Хорватія (2:2) після того, як отримає рапорти делегата і головного арбітра зустрічі, передає УНН.

В кінці зустрічі на 85 хвилині при рахунку 2:1 на користь хорватів гра була перервана через кинуті на поле з трибуни уболівальників збірної Хорватії фаєри.

Після цього у хорватському секторі розпочалася бійка. Через 8 хвилин баталія відновилася і чехи зрівняли рахунок.

“Це можна порівняти з тероризмом, зі спортивним тероризмом. Ці люди не вболівальники — це хулігани, їм немає місця на стадіоні. Те, що сталося, завдало мені біль”, — заявив наставник Хорватії Анте Чачіч.

Крім того з приводу даного інциденту висловився найкращий футболіст матчу хорват Іван Перішич.

“Поведінка наших уболівальників — справжня ганьба. Не можу знайти слів, щоб описати це”, — зауважив гравець.

Як повідомляв УНН, УЄФА умовно дискваліфікувала збірну Росії до кінця чемпіонату Європи через безлади влаштовані російськими вболівальниками.