Пʼятниця, 26 травня 2017 19:54

Дубль Р.Лукаку приніс Бельгії першу перемогу на Євро-2016

КИЇВ. 18 червня. УНН. Дев'ятий ігровий день чемпіонату Європи з футболу розпочався поєдинком Бельгії та Ірландії на арені "Стад-де-Бордо". Команда Бельгії завершила зустріч розгромною перемогою 3:0, повідомляє УНН.

Перші 45 хвилин пройшли під диктовку збірної Бельгії, яка постійно атакувала, але змогла створити лише два по-справжньому небезпечні моменти біля воріт Рендолфа. У першому випадку Еден Азар не потрапив у створ із 12 метрів, а в другому Уеслі Хулалан вибив м'яч з лінії воріт після удару Тобі Алдервейрелда з меж штрафного.

Всі три голи відбулися вже у другій 45-хвилинці. Нападник "Евертона" Ромелу Лукаку вивів бельгійців уперед, завдавши удару з лівої з-за меж карного майданчика. Далі футболіст "Зеніту" Аксель Вітсель точно пробив головою і подвоїв перевагу бельгійців після подачі Меньє від кута штрафного майданчика.

Крапку у матчі поставив Р.Лукаку. Е.Азар отримав м’яч на фланзі, обіграв опонента і увірвався в штрафну після чого віддав передачу нападнику, котрий другим дотиком оформив дубль.

Відзначимо, що Бельгія протягом 50 років не зазнавала поразок від команди Ірландії.

Нагадаємо становище у групі Е після двох турів: Італія 6 очок, Бельгія 3, Швеція і Ірландія по 1.

Як повідомляв УНН, збірна Італії достроково вийшла в 1/8 фіналу Євро-2016.