Неділя, 28 травня 2017 20:17

Футболістам збірної Швейцарії порвали чотири футболки на матчі із Францією

КИЇВ. 20 червня. УНН. На матчі третього туру групи А на стадіоні “П’єр Моруа” в Ліллі трапився безпрецедентний випадок із формою збірної Швейцарії у грі проти Франції, передає УНН.

За матч футболісти збірної Швейцарії були змушені декілька разів змінювати ігрову форму. На 10-й хвилині Бакарі Санья розірвав футболку екс-гравця київського “Динамо” Адміра Мехмеді, на 38-й хвилині на порвану форму поскаржився вже Граніт Джака (двічі).

Також під кінець першого тайму футболка порвалася у Емболо, але форма до свистка на перерву не була замінена.

Зазначимо, що на 55 хвилині поєдинку під час боротьби між Бехрамі та Грізманном луснув м’яч.

Як повідомляв УНН, збірна Швейцарії увійшла до когорти команд 1/8 фіналу Євро-2016.

За підсумками двох матчів третього туру 15-го чемпіонату Європи з футболу у групі А визначився ще один учасник плей-офф турніру.

У зустрічі лідерів квартету, що відбулася у Ліллі на арені “П’єр Моруа”, господарі змагань французи попри два удари у поперечку воріт, зіграли у безрезультативну нічию із швейцарцями (0:0).

Таким чином підтвердилася сумна для Швейцарії статистика — ще жодного разу в офіційних іграх команда не перемагала Францію.