Середа, 13 грудня 2017 09:54

Збірна Португалії з третьої сходинки вийшла в 1/8 фіналу Євро-2016

КИЇВ. 22 червня. УНН. У результативній грі третього туру групи F Португалія та Угорщина на "Стад-де-Ліон" розписали нічию з результатом 3:3, передає УНН.

Збірна Португалії більше володіла м'ячем у першій половині, але угорці більшість часу вдало діяли в захисті. На 19-й хвилині Золтан Гера вивів збірну Угорщини вперед. Незабаром Алеш Елек міг подвоїти перевагу, але виручив Руй Патрісіу. У кінцівці тайму португальці додали, і їх зусилля принесли результат. Нані, отримавши розрізану передачу від Кріштіану Роналду, з ходу послав м'яч у ближній кут.

У другому таймі команди не збавили оборотів і двоє футболістів відзначилися дублями. За Угорщину двічі забив півзахисник турецького "Бурсаспору" Балаш Джуджак, а за португальців перші м’ячі на турнірі записав до свого доробку К.Роналду.
Зазначимо, що угорці тричі виходили вперед, але не зуміли втримати перевагу.

Таким чином нічия вивела обидві команди в плей-офф, а саме 1/8 фіналу.

Нагадаємо, що до цього поєдинку національна команда Португалії перемогла у всіх п'яти офіційних матчах з угорцями.

Як повідомляв УННК.Роналду у поєдинку із Угорщиною встановив рекорд чемпіонатів Європи.