вівторок, 25 липня 2017 р.15:09

Україна поступилася Росії на Кубку Європи з пляжного футболу із рахунком 2:3

КИЇВ. 24 червня. УНН. У Белграді (Сербія) стартував Кубок Європи з пляжного футболу. Збірна України в чвертьфіналі зазнала мінімальної поразки від Росії – 2:3 і продовжить боротьбу на турнірі за 5-8 місця, повідомляє кореспондент УНН.

У середині першого тайму (12-хвилинці) росіяни відкрили рахунок, але згодом ефектним ударом через себе Олександр Корнійчук вирівняв становище на табло – 1:1.

У наступній частині гри О.Корніійчук оформив дубль, забивши ще одного разу у падінні через себе. Але у вирішальному таймі росіяни відзначилися двічі і перемогли 3:2.

Зазначимо, що нашу збірну підтримувала група уболівальники із двома прапорами України.

В інших чвертьфінальних парах Італія перемогла Швейцарію 3:2, а Португалія завдала поразки Іспанії 4:2.

Збірна України на турнірі представлена наступним складом: голкіпери - Володимир Гладченко ("Гріффін") та Віталій Сидоренко ("Артур Мьюзік"); польові - Ігор Борсук ("ХІТ"), Роман Пачев та Євген Рябчук ("Євроформат"), Олег Мозговий ("Гріффін"), Олег Зборовський, Олександр Корнійчук, Дмитро Ведмідь, Максим Войток (всі – "ХІТ").

Нагадаємо, що система розіграшу Кубка Європи 2016 наступна - чотири пари чвертьфіналістів, два півфінали, матч за "бронзу" і фінал. Якщо команда програє в чвертьфіналі, то далі бореться за 5-8 місця.