Понеділок, 29 травня 2017 12:56

Двоє українців здобули нагороди на Гран-прі з дзюдо у Будапешті

КИЇВ. 26 червня. УНН. У столиці Угорщини Будапешті на черговому етапі Гран-прі з дзюдо збірна України відзначилася двома нагородами у чоловічій сітці змагань, передає УНН з посиланням на НОК України.

Дві сходинки п'єдесталу на міжнародному турнірі посіли українські спортсмени Дмитро Канівець і Артем Хомула.

Спортсмени виборювали перемогу у ваговій категорії до 73 кг. Д.Канівець став автором "срібла", а А.Хомула завоював бронзову медаль.

Відзначимо, що 25-річний Д.Канівець поступився переможцю турніру словенцю Року Дракшичу. А для А.Хомули ця нагорода стала першим серйозним досягненням на міжнародному турнірі.

Додамо також, сьогодні на змаганнях нагороди будуть розіграні ще в семи вагових категоріях.