Четвер, 30 березня 2017 10:13

Дубль А.Грізманна вивів Францію у чвертьфінал Євро-2016

КИЇВ. 26 червня. УНН. У поєдинку 1/8 фіналу 15-го чемпіонату Європи з футболу господарі турніру збірна Франції на стадіоні "Стад де Люм'єр" в Ліоні перемогла Ірландію 2:1, повідомляє УНН.

Вже на 2-й хвилині зустрічі ірландці відкрили рахунок – за фол Поля Погба у власному карному майданчику арбітр призначив пенальті, котрий реалізував Роберт Бреді . Але завдяки двом м’ячам нападника французів Антуана Грізманна та червоній картці Шейна Даффі у другому таймі "триколірні" пробилися у наступний етап змагань.

Зазначимо, що колишній воротар "Ліона" Юго Льоріс вивів збірну Франції на матч в статусі капітана в рекордний 55-й раз.

Нагадаємо, що Франція - одна з трьох, що раніше вигравала чемпіонат Європи на своїй території (1984). Раніше це вдалося зробити Іспанії (1964) і Італії (1968).

Окрім того додамо, що господарі змагань у чвертьфіналі зустрінуться із переможцем пари Англія – Ісландія.

Нагадаємр, на чемпіонату Європи з футболу у Франції забито один з найшвидших голів в історії проведення чемпіонатів Європи.