Невідомі у Малайзії здійснили напад на паб, вісім осіб поранено

КИЇВ. 28 червня. УНН. На паб в околиці Куала Лумпур невідомі здійснили напад із гранатою внаслідок чого постраждало вісім осіб. Поліція виключила версію тероризму. Про це повідомили Reuters з посиланням на малазійську поліцію, передає УНН.
“Ми розслідуємо, хто здійснив напад, але мотивами можливо було бізнес-суперництво, помста, або замовлення на вбивство одного з клієнтів пабу”, — сказав заступник начальника поліції Абдул Рахім Джафар.
Зазначається, що інцидент трапився у вівторок під час перегляду матчу Євро-2016 рано вранці в барі Мовіда у місті Пучонг, що неподалік малазійської столиці Куала Лумпур.
Поліція додала, що серед восьми постраждалих були і громадяни Китаю.
Нагадаємо, подібна атака сталася в 2014 році, в пабі Куала-Лумпур вибухнула бомба, був убитий чоловік та 12 осіб були поранені.