Понеділок, 23 січня 2017 21:10

ФК "Шахтар" у спарингу переміг нідерландський "Гент"

КИЇВ. 30 червня. УНН. У третьому контрольному поєдинку нідерландських зборів донецький “Шахтар” успішно завершив гру проти місцевої команди “Гент” — 2:0, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Шахтар”.

Підопічні нового наставника “помаранчево-чорних” Паулу Фонсеки втілили свою перевагу в гол на 27-й хвилині — Марлос завершив свій черговий прохід подачею на дальню штангу, а Феррейра переправив м’яч у ворота.

На 79-й хвилині “гірники” подвоїли результат. Дентіньо прийняв пас від Тайсона і ударом низом вразив кут воріт.

“Сьогоднішній поєдинок з „Гентом“ був досить складним, але ми змогли добитися перемоги. Готуємося до того, щоб успішно виступити в чемпіонаті і пройти якомога далі в Лізі чемпіонів”, — наголосив бразильський півзахисник Бернард.

За його словами, цей тиждень був непростий: “ми багато працювали. Але команда вчиться чомусь новому, пробує використовувати іншу модель гри, а це дуже важливо”.

Склад “Шахтаря” у першому таймі: Сарнавський, Данченко, Кривцов, Матвієнко, Соболь, Фред, Малишев, Марлос, Бернард (Тайсон, 43), Феррейра, Борячук

“Шахтар”, 2-й тайм: Кудрик (Каніболоцький, 68), Петряк, Ордець, Воловик, Ісмаїлі, Зубков (Нем, 70), Танковскій, Малишев (Коробенко, 61), Тайсон, Едуардо, Дентіньо.

Нагадаємо, що наступний контрольний поєдинок на зборі в Нідерландах “Шахтар” проведе 2 липня з “Вітессом”.