середа, 26 липня 2017 р.15:24

Збірна Португалії стала першим півфіналістом Євро-2016

КИЇВ. 1 липня. УНН. На стадіоні “Велодром” у Марселі, де збірна України завершила виступи у груповій стадії турніру, відбувся стартовий чвертьфінальний матч Євро-2016. У протистоянні збірних Польщі та Португалії перемогу в серії пенальті здобули підопічні Фернанду Сантуша, передає кореспондент УНН.

Перед матчем була оголошена хвилина оплесків в пам’ять щодо жертв терористичного акту в Стамбулі.

Перший тайм матчу завершився нічиєю 1:1. На гол у дебюті протистояння нападника мюнхенської “Баварії” Роберта Левандовскі португальці відповіли м’ячем на 33 хвилині у виконанні 18-річного таланту — півзахисника Ренату Саншеша.

Другий тайм пройшов без голів і матч перейшов у додаткові екстра-тайми, які також не визначили переможця (1:1). У лотереї післяматчевих пенальті з рахунком 5:4.

Зазначимо, що Португалія вшосте зіграла у півфіналі чемпіонатів Європи, що є найкращим показником в історії турнірів.

Нагадаємо, що португальці в черговий, п’ятий раз на турнірі звели внічию основний час матчу на турнірі.

Окрім того додамо, що у півфінальній сутичці на команду Португалії очікує переможець пари Уельс — Бельгія.