Вівторок, 30 травня 2017 07:14

Українка стала чемпіонкою світу з важкої атлетики серед юніорів

КИЇВ. 2 липня. УНН. У передостанній день світової першості з важкої атлетики серед юніорів, що проходить у Тбілісі (Грузія), скарбничка української збірної поповнилася двома золотими нагородами та "сріблом". Про це передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Титул найсильнішої юніорки у вазі до 75 кг виборола українська спортсменка Ірина Деха. На рахунку важкоатлетки “мала” золота медаль у ривку (116 кг) і “мале срібло” у поштовху (138 кг).

Таким чином, із загальним результатом 254 кілограми українка піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани та завоювала чемпіонський титул.

Відзначимо, що на другому місці представниця Монголії, а “бронзу” отримала китаянка.

Як повідомляв УНН, раніше українка Олена Шевкопляс стала автором медалі бронзового ґатунку.