Вівторок, 24 січня 2017 23:50

“Динамо” у товариській грі здолало чемпіона Болгарії ПФК “Лудогорець”

КИЇВ. 4 липня. УНН. У другій контрольній зустрічі на австрійському зборі перед стартом сезону 2016-17 “Динамо” перемогло чемпіона Болгарії ПФК “Лудогорець”. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу київської команди.

Вже до третьої хвилини початку гри нулі на табло на “Зільберштадт арені” змінилися на результативну нічию 1:1. Спочатку Буяльський зорієнтувався у штрафному болгар і закинув м’яч за комір Стоянову, а через хвилину контратака “Лудогорця” увінчалася голом у виконанні Джонатана Кафу.

У цілому “динамівці” володіли територіальною перевагою, в той час як підопічні Георгія Дерменджиєва намагалися грати у швидкий пас, знаходячи продовження в контратакуючих підходах до воріт Олександра Шовковського, який вивів команду на цей матч з капітанською пов’язкою.

У самому кінці першої частини поєдинку румунський захисник “Лудогорця” Космін Моці отримав друге попередження і був вилучений з поля за постійні висловлювання невдоволенням рішень головного арбітра зустрічі.

У другій половині гри хід подій повністю диктували “біло-сині”, що призвело до переможного голу на 72-й хвилині. Микита Корзун, який прорвався по правому флангу у дотик прострілив на Олександра Гладкого, той по м’ячу не влучив, а Артем Бесєдін, що отримав можливість удару свій шанс не втратив — 2:1.

“Динамо”: Шовковський (к), Рудько, 46), Селін, Лук’янчук (Макаренко, 60), Антунеш (Очігава, 60), Морозюк, Сидорчук (Корзун, 46), Буяльський (Андрієвський, 60), Федорчук (Теодорчик, 60), Гонсалес (Мякушко, 18), Громов (60, Бесєдін), Мораес (Гладкий, 46).

Варто зазначити, що сьогодні кияни зіграють в Єнбаху проти тбіліського “Динамо”, яке було раніше розгромлено “Лудогорцем” — 3:0.

Як повідомляв УНН, у першій грі австрійського збору “динамівцями” був обіграний представник другої німецької Бундесліги “Вюрцбюргер кікерс” (2:0).