Середа, 18 січня 2017 23:08

Л.Хемілтон завоював третю перемогу в сезоні на Гран-Прі Формули-1

КИЇВ. 4 липня. УНН. Британець Льюїс Хемілтон, який виступає за команду “Мерседес”, став переможцем дев’ятого етапу Гран-прі Австрії на чемпіонаті Формула-1, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

На останньому колі Гран-Прі Австрії напарники команди “Мерседес” Ніко Росберг і Л.Хемілтон зіткнулися один з одним в боротьбі за першу позицію. В результаті британець очолив гонку, німець відкотився на четверту позицію, а пізніше був оштрафований стюардами.

Друге місце зайняв 18-річний голландський пілот Макс Ферстаппен (“Ред Булл”). Третім фінішував фін Кімі Райкконен з “Феррарі”.

“Чесно кажучи, не хочу обговорювати зіткнення. Не хочу негативних коментарів. Я виграв гонку і хочу насолодитися цією перемогою, а подібні розмови тільки псують настрій. Кожен може скласти власну думку. У мене є своя думка на цей рахунок, але я її залишу при собі”, — розповів Л.Хемілтон.

Варто відзначити, що один із лідерів сезону Формули-1 Себастьян Феттель (“Феррарі”) зійшов на 27 колі через шину, яка лопнула.

Повідомляється, що у сезоні 2016 року Л.Хемілтону підкорилися перемоги на Гран-Прі Монако та Канади.

Нагадаємо, що у загальному заліку лідерство зберіг Н.Росберг (153 очко), другим йде його партнер по команді Л.Хемілтон (141), третє — ділять С.Феттель і Кімі Райконен з “Феррарі” (96).

Окрім того додамо, що наступна гонка пройде в британському Сільверстоуні 10 липня.