Середа, 24 травня 2017 04:28

“Шахтар” звів унічию товариський поєдинок із чемпіоном Бельгії

КИЇВ. 7 липня. УНН. У товариському матчі на зборах в Нідерландах донецький “Шахтар” зустрічався з чемпіоном Бельгії та учасником групового етапу Ліги чемпіонів наступного сезону “Брюгге”. Про це УНН повідомили у прес-службі ФК “Шахтар”.

З перших хвилин гра пішла під диктовку “гірників”. Уже в дебюті Марлос пробив поруч зі штангою, а в наступній атаці Дентіньо виконав неточну бісіклету метрів з 15. Втілити перевагу в гол вийшло на 14-й хвилині. Микола Матвієнко заробив штрафний на лівому фланзі. Бернард виконав подачу, і Ордець головою переправив м’яч у ворота — 0:1. Тут же донеччани могли забити ще, адже Бернард втік в контратаку і вдарив з лінії штрафного — бельгійців врятувала штанга.

Зрівняти рахунок чемпіону Бельгії вдалося на 27-й хвилині. Нікола Сторм зважився на удар з пристойної відстані, і після невеликого рикошету м’яч влетів у дальній кут — 1:1. Однак на перерву “Шахтар” пішов лідером. Фред заробив пенальті і сам виконав покарання, пробивши в лівий від воротаря кут.

У другій частині баталії шансом зрівняти рахунок скористався Йелле Воссен — 2:2.

“Хороший матч вийшов. Грали з чемпіоном Бельгії. „Брюгге“ — сильний суперник. Дуже важливий спаринг в плані нашої підготовки до поєдинку за Суперкубок проти „Динамо“. У другому таймі було менше моментів, ніж у першому — нічого дивного, ми намагаємося максимально викластися в першій половині”, — розповів бразилець “Шахтаря” Бернард.

Відзначимо, що Паулу Фонсека вперше задіяв у контрольному поєдинку збірників. У стартовому складі вийшли Андрій Пятов, Богдан Бутко та Тарас Степаненко. При цьому наставник “гірників” не міг розраховувати на Ісмаїлі і Микиту Шевченка, які ще не оговтались від пошкоджень.

Нагадаємо, що наступний товариський поєдинок підопічні П.Фонсека проведуть 9 липня проти “Нордшелланда”.