вівторок, 25 липня 2017 р.15:37

Дубль А.Грізманна вивів збірну Франції у фінал Євро-2016

КИЇВ. 7 липня. УНН. На арені “Велодром” у Марселі, поєдинок 1/2 фіналу чемпіонату Європи з футболу завершився перемогою господарів турніру Франції над чинними чемпіонами світу Німеччиною з результатом 2:0, повідомляє УНН.

У першому таймі національна команда Німеччини більше володіла м’ячем (64 відсотки ігрового часу), завдала 11 ударів по воротах проти шести у французів і зробила 315 передач — в два рази більше, ніж суперник, але рахунок відкрили господарі. Після подачі “триколірних” з кутового перед самою перервою Швайнштайгер зіграв рукою в своїй штрафній площі, після чого Антуан Грізманн впевнено реалізував пенальті.

В середині наступних 45 хвилин Поль Погба на лівому фланзі фінтами прибрав опонента і подав у центр на Жиру. Нойер вийшов з воріт, але відбив м’яч точно на ногу А.Грізманна, який оформив дубль, вразивши порожні ворота німців. Після цього “бундестім” мав ряд нагод аби забити. Найближчим до цілі був Кімміх, котрий влучив у хрестовину воріт Льоріса та попри це рахунок на табло не змінився до кінця гри.

Таким чином, збірна Франції зупинила безпрограшну серію німців, яка сягала шести поєдинків і продовжила свою серію із десяти матчів, що завершилися перемогою або нічиєю.

Нагадаємо, що у фіналі на французів чекають португальці, які вчора переграли валлійців (2:0).