Субота, 25 березня 2017 14:36

ФК "Ботошані" перервав переможну серію київського "Динамо"

КИЇВ. 8 липня. УНН. У четвертому контрольному матчі на тренувальному зборі серед австрійських Альп київське "Динамо" зустрілося з представником чемпіонату Румунії – "Ботошані". Про це передає УНН з посиланням на прес-службу "Динамо".

Перша половина гри минула за територіальної та ігрової переваги "біло-синіх", що не принесло киянам дивідендів у вигляді голів.

На 60-й хвилині швидка атака румунської команди завершилася прострілом з лівого флангу в центр штрафного, де ніхто не встигнув за Разваном Греу, якого підкосив у штрафному Віталій Буяльський, і арбітр призначив пенальті, який реалізував капітан "Ботошані" Габріель Васварі, перегравши Артура Рудька.

На 71-й хвилині "динамівці" пішли у пресинг поблизу штрафного майданчика суперника, Федорчук змусив помилитися захисників, які відкинули м’яч на Теодорчика і той відкотив під удар набігаючому Рибалці. Сергій технічно поклав м’яч у нижній кут воріт – 1:1.

У час, що залишився, "динамівці" мали нагоди, аби забити другий гол і продовжити свою переможну серію на цьому зборі, проте фінальний свисток зафіксував на табло нічийний результат.

Відзначимо повернення до гри після відпустки учасника Євро-2016 Александара Драговича, який вийшов у стартовому складі з капітанською пов’язкою.

"Динамо": Коваль (Рудько, 46) – Морозюк (Лук’янчук, 66), Драгович (к) (Очигава, 46), Селін, Антунеш (Макаренко, 66) – Корзун (Рибалка, 53) – Мякушко (Гонсалес, 66), Сидорчук (Гармаш, 66), Буяльський (Федорчук, 66), Громов (Ярмоленко, 60) – Гладкий (Теодорчик, 60).

Як повідомляв УНН“Динамо” у товариській грі здолало чемпіона Болгарії ПФК “Лудогорець”.