четвер, 19 жовтня 2017 р.18:57

"Шахтар" у контрольній грі завдав поразки ФК "Нордшелланд"

КИЇВ. 9 липня. УНН. У заключному товариському матчі на зборах в Нідерландах віце-чемпіон України “Шахтар” переміг данський “Нордшелланд”. Про це інформує прес-служба “гірників”, передає УНН.

Чверть часу пішла в команд на розвідку. Згодом “Шахтар” почав планомірно тиснути на оборону гостей, а у середині тайму повів у рахунку.

Едуардо ввійшов до штрафного праворуч та відпасував у центр на Бернарда, який розстріляв ворота данців — 1:0.

Підопічні Паулу Фонсеки продовжували контролювати хід гри і мали ще нагоди для взяття воріт, проте з ударом Фреда впорався воротар, а Дентіньо після серії фінтів пробив повз.

По перерві був більш відкритий футбол, в якому досягли успіху “гірники”. Вже на 48-й хвилині вони подвоїли перевагу після контратаки.

Тарас Степаненко перехопив м’яч у центрі поля, Марлос заграв праворуч Дарійо Срну, котрий подав до штрафного, і Едуардо головою вразив ціль — 2:0.

У середині тайму П.Фонсека цілком оновив склад, випустивши свіжих гравців. Одразу ж Веллінгтон Нем, обігравшись із Тайсоном, пробив метрів з 15 — м’яч влучив у штангу.

Команди продовжували активно йти вперед до самого фінального свистка і наприкінці зустрічі обмінялись голами.

Спочатку “Нордшелланд” скоротив відставання — фланговий простріл замкнув Доніо. Але Євген Селезньов ударом під саму штангу встановив остаточний рахунок — 3:1.