Неділя, 28 травня 2017 16:02

Збірні Франції і Португалії завершили перший тайм з рахунком 0:0

КИЇВ. 10 липня. УНН. Перший тайм фінального поєдинку 15-го чемпіонату Європи з футболу між збірними Португалії та Франції на “Стад-де-Франс”, завершився нульовою нічиєю, передає УНН.

Стартова половина пройшла за територіальної переваги господарів турніру, яка супроводжувалося кращим володінням м’ячем “триколірних”. Кілька небезпечних ударів завдали Грізманн та Сіссоко, однак воротар Патрісіу врятував португальців.

В середині тайму лідер Португалії Кріштіану Роналду зазнав травми та покинув поле.

Зазначимо, що Пепе і Вільям Карвалью повернулися в “основу” Португалії, стартовий склад збірної Франції залишився незмінним.

Нагадаємо, що нападник К.Роналду не програвав в 14 останніх турнірних матчах за збірну Португалії — з поразки в стартовому матчі ЧС-2014 від Німеччини з рахунком 0:4.