неділя, 24 вересня 2017 р.10:48

ФК "Волинь" переміг восьмикратного чемпіона Саудівської Аравії

ФК

КИЇВ. 13 липня. УНН. Луцька “Волинь” зіграла свій шостий спаринг на зборі в Словенії із ФК “Аль-Наср” із Саудівської Аравії, передає УНН з посиланням на прес-службу “Волині”.

Суперником лучан першопочатково мав бути срібний призер чемпіонату Саудівської Аравії “Аль-Халіль”, але при прибутті на місце матчу виявилося, що у “Волині” змінився супротивник на іншу саудівську команду — “Аль-Наср”.

Пропустили українці першими вже на 2 хвилині, але дуже швидко “Волинь” відігралася. Анатолія Діденка збили в штрафному і пенальті взявся пробивати Олег Герасимюк. Воротар парирував удар, але першим на підбиранні був А.Діденко, який ще раз надав право забити О.Герасимюку і той після пасу на порожні ворота зрівняв рахунок — 1:1.

“Волинь” атакувала більше попри те, що арабська команда була традиційно швидкою та технічною. Зауважимо, що команди грали спаринг у режимі три тайми по 30 хвилин. Результат контрольного матчу сформувався у третій 30-хвилинці. Герасимюк подав зі штрафного на дальню стійку, яку ударом головою замкнув Юрій Романюк — 2:1. А закріпив успіх Петров. Сергій так запресингував кіпера “Аль-Насра”, і той виносячи м’яч у поле влучив у нападника лучан і рахунок став 3:1.

Склад “Волині”: Неділько (Кичак, 30) — Гуменюк (Мелінишин, 80), Горопевшек, Гвелесіані, Шаповал — Герасимюк (Р. Никитюк, 80), Мемешев (Романюк, 65), Козьбан (Задерецький, 30, Бескоровайний, 45), Діденко, Дудік (Чепелюк, 52), Довбик (Петров, 45).

Варто відзначити, що торік “Аль-Наср” посів 8 місце у чемпіонаті Саудівської Аравії, але перед цим двічі поспіль виграв його. Загалом клуб вісім разів ставав тріумфатором внутрішнього чемпіонату. Крім того, “Аль-Наср” свого часу тренували — Маріо Загало, Дімітр Дімітров, Анрі Мішель, Вальтер Дзенга, Фабіо Каннаваро та інші.

Нагадаємо, що заключний спаринг на зборі в Словенії “Волинь” проведе у четвер 14 липня. Суперником “хрестоносців” буде команда Георга Хаджі румунський “Віторул”.