Вівторок, 24 січня 2017 17:36

"Дніпро" мінімально поступився володарю Кубка Бельгії ФК "Стандарт"

КИЇВ. 14 липня. УНН. У другому контрольному матчі на зборі в Нідерландах “Дніпро” зустрівся з льєжським “Стандардом” і зазнав поразки 0:1, передає УНН з посиланням на прес-службу дніпропетровської команди.

У першому таймі “дніпряни” проявили себе дуже успішно в грі без м’яча, граючи дуже строго і компактно, завдяки чому суперник взагалі не мав гольових моментів.

Підопічні Дмитра Михайленка намагалися проводити швидкі атаки, використовуючи перевагу гравців в швидкості.

Після перерви бельгійці повністю змінили склад і дещо перебудувалися. І в дебюті другого тайму “Стандард” заволодів відчутною територіальною перевагою.

Проводячи одну атаку за іншою, бельгійці в результаті змогли забити. На 59-й хвилині після атаки правим флангом форвард Рено Емон замкнув простріл з лінії воротарського, встановивши фінальний результат.

Нагадаємо, що “Дніпро” продовжить тренування на зборі в Голландії, а наступний ігровий день в суботу, 16 липня — буде проведено відразу два спаринги.

Як повідомляв УНН, у першому закордонному спарингу цього літа дніпропетровці розгромили голландський “Амстелвеен” 3:0.