Четвер, 14 грудня 2017 00:52

Українка Ю.Левченко виграла бронзову медаль чемпіонату світу U20

Юлія Левченко

КИЇВ. 24 липня. УНН. Українка Юлія Левченко виграла бронзову медаль чемпіонату світу U20 з легкої атлетики. Змагання 24 липня завершилися у Бидгощі (Польща), передає УНН із посиланням на прес-службу Федерації легкої атлетики України.

Ю.Левченко виграла медаль у заключний день змагань. У секторі для стрибків у висоту вона з першої спроби подолала 1,86 м. Перемогла чешка Міхаела Груба (1,91 м). Мексиканка Ксімена Лізбет Есквівел друга (1,89 м).

Естафетна четвірка 4×400 метрів у складі Яни Качур, Єлизавети Бризгіної, Дарії Ставничої і Джойс Коби фінішувала п’ятою з національним рекордом України U20 (3.33,95 хв). Перемогли американки з найкращим результатом сезону у світі серед атлеток віком до 20 років (3.29,11 хв).

Нагадаємо, що "срібло" з метання молота у Бидгощі виграв Гліб Піскунов.