Субота, 25 березня 2017 18:09

"Шахтар" з перемоги над "Янг Бойз" дебютував в новому сезоні Ліги Чемпіонів

КИЇВ. 26 липня. УНН. У першому матчі “Шахтаря” в третьому раунді кваліфікації Ліги Чемпіонів сезону 2015-16, команда Паулу Фонсеки на “Арені Львів” перемогла віце-чемпіона Швейцарії “Янг Бойз” — 2:0, передає УНН.

Гості почали жваво, але пропустили гол, котрий бригада арбітрів не зафіксувала через положення поза грою гравця донецької команди. Попри це “гірники” відзначилися і за правилами — Бернард в середині тайму реалізував вихід віч-на-віч із воротарем “Янг Бойз”.

До перерви господарі комбінували та створювали небезпеку біля воріт швейцарців, але Тайсон та Срна не реалізували нагоди.

На 55 хвилині через фол Вілотіча віце-чемпіон Швейцарії залишився у меншості. Згодом Марлос обіграв трьох опонентів у штрафному майданчику і пробив у стійку воріт.

На 63 хвилині комбінація за участі Тайсона, Степаненка і Селезньова ознаменувалася другим взяттям воріт (забив Селезньов).

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться у Швейцарії 3-го серпня.