Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 25 квітня 2018 21:42
7992

Роздрібні продажі бензину через українські АЗС в червні знову скоротилися

Роздрібні продажі бензину через українські АЗС в червні знову скоротилися

Продажі дизпалива впали на 12,7%

КИЇВ. 27 липня. УНН. В Україні (без урахування тимчасово окупованій території АР Крим, м. Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) у червні 2016 р. через мережу автозаправних станцій (АЗС) було продано 142,6 тис. т бензину моторного, що на 7,7% менше показників аналогічного періоду 2015 р. Про це повідомляє Державна служба статистики, передає УНН.

В обсязі реалізованого бензину 50,8% припадало на продаж бензину моторного марок А-95, 47,2% - марок А-92, 1,7% - моторного сумішевого палива (з вмістом спирту, біоетанолу або їх сумішей від 5% і більше), 0,3% - А-98, 0,2% - А-80.

Роздрібні продажі дизельного палива в червні 2016 р. склали 94,6 тис. т (на 12,7% менше), газу скрапленого 55,2 тис. т (на 20,3% більше), газу стисненого - 5,4 тис. т (на 12,4% менше).

При цьому загальна вартість проданих світлих нафтопродуктів і газу через АЗС в червні склала 7 млрд 270,6 млн грн.

Нагадаємо, як повідоямлв УНН, лише протягом останніх двох років ринок нафтопродуктів в Україні скоротився на третину.

Також нагадаємо, за спрогнозами експертів, до 2030 року 30% автомобілів у світі використовуватимуть в якості палива відновлювану енергію, зокрема, біопальне та електроенергію.

В Україні придбати біопальне можна вже у мережах декількох АЗС.

Крім того, експерти Інституту споживчих експертиз, які досліджували якість біопалива на вітчизняних заправочних станціях, переконують у його високій якості.

Так, згідно отриманих результатів лабораторного тестування альтернативного пального (біобензин), на таких АЗС, як WOG, БРСМ-Нафта, Паралель, КЛО та Авіас – всі зразки продемонстрували високий рівень октану.

Практичну відсутність бензолу та ароматики продемонструвало біопальне від АЗК WOG, Паралель та БРСМ-нафта.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...