вівторок, 17 жовтня 2017 р.06:31

"ПСЖ" переміг "Реал" на Міжнародному кубку чемпіонів

КИЇВ. 28 липня. УНН. "Парі Сен-Жермен" у США на арені "Огайо стедіум" здобув другу перемогу в рамках Міжнародного кубку чемпіонів, обігравши мадридський "Реал" – 3:1, передає УНН.

Вже на другій хвилині сольний прохід 18-річного новачка "ПСЖ" Жонатана Іконе, котрий пройшов чотирьох гравців "галактікос", завершився взяттям воріт. На 18 хвилині "Реал" відповів ударом Матео Ковачіча у стійку воріт. Однак за 10 хвилин до перерви клуб із Парижу мав перевагу у два голи – бельгійський захисник Тома Меньє, який замінив травмованого Тіаго Сілву, відзначився ударом із-за меж штрафного майданчика у верхній кут воріт.

До перерви Т.Меньє оформив дубль, призвівши рахунок до розгромного – 3:0. Скоротити розрив у результаті мадридці зуміли за хвилину до кінця основного часу першого тайму – Марсело відзначився з пенальті.

У другому таймі іспанці мали перевагу у володінні м’ячем, але не зуміли створити гострих моментів.

Відзначимо, що у матчі не приймав участь ряд зіркових виконавців "Реалу" – Роналду, Модріч, Рамос, Бензема.

Нагадаємо, що у першому поєдинку турніру парижани завдали поразки італійському "Інтеру" із аналогічним результатом 3:1.

Як повідомляв УНН, матч Міжнародного кубка чемпіонів між "Манчестер Сіті" і "Манчестер Юнайтед" відмінили через погану погоду.