неділя, 23 липня 2017 р.03:28

ФК "Олександрія" дебютував у Лізі Європи поразкою від "Хайдука"

ФК

КИЇВ. 28 липня. УНН. Дебютант єврокубків "Олександрія" з рахунком 0:3 зіграв домашній матч у третьому кваліфікаційному етапі Ліги Європи проти хорватського "Хайдука", повідомляє УНН.

На 9 хвилині зустрічі господарі перевірили хорватів ударом із-за меж штрафної – воротар з другої спроби зафіксував м’яч. Півзахисник "Олександрії" Пономар завдав небезпечного удару з кута штрафного майданчику, але голкіпер "Хайдука" знову вступив у гру.

У дебюті другої 45-хвилинки розіграш кутового завершився взяттям воріт українців – захисник Маріо Чосіч опинився першим на добиванні після удару свого партнера. Після цього господарі активізувалися. Спочатку Пономар при виході на із воротарем переправляв м’яч в дотик, однак страж воріт здійснив сейв. Згодом після удару та рикошету голкіпер Калинич з труднощами перевів м’яч на кутовий.

Під завершення гри Ерцег подвоїв рахунок, замкнувши головою подачу партнера. А на останній хвилині основного часу помилкою захисту "Олександрії" скористався Охандза – 0:3.
Зазначимо, що впродовж зустрічі на трибуні був присутнім президент УПЛ Володимир Генінсон.

Варто відзначити, що найстаршому гравцеві "Хайдука" (захиснику) Хрвоє Мілічу всього лише 27 років.

Як повідомляв УНН, наставник "Олександрії" Володимир Шаран назвав фаворитом протистояння саме "Хайдук".