Вівторок, 24 січня 2017 01:21

"Динамо" у товариській грі мінімально перемогло ФК "Оболонь-Бровар"

КИЇВ. 29 липня. УНН. В рамках підготовки до поєдинку другого туру Ліги Парі-Матч проти “Карпат”, київське “Динамо” провело тренувальний спаринг проти київського клубу “Оболонь-Бровар”, передає УНН з посиланням на прес-службу “Динамо”.

Гра відбулася на навчально-тренувальній базі “біло-синіх” у Чапаївці. Матч проходив у форматі п’ять таймів по 15 хвилин і необмежена кількість замін.

Сергій Ребров залучив до гри не тільки футболістів основної обойми, а й багато молодих гравців.

Автором єдиного голу у поєдинку став Сергій Сидорчук, котрий на третій компенсованій до п’ятого тайму хвилині приніс перемогу команді С.Реброва.

Нагадаємо, що “Динамо” зустрінеться із “Карпатами” вже у неділю, 31 липня. Початок гри на “Арені Львів” о 19:30.