Четвер, 30 березня 2017 17:48

Дубль А.Ярмоленко приносить перемогу киянам у грі з "Карпатами"

Андрій Ярмоленко

КИЇВ. 31 липня. УНН. У матчі між “Динамо” і “Карпатами”, який відбувся у Львові два м’ячі забив Андрій Ярмоленко, передає УНН.

У першому таймі на 31-й хвилині півзахисник киян прийняв м’яч після дальнього пасу Драговича, зумів обійти захисника і воротаря, після чого відправив м’яч у ворота господарів, відкривши рахунок — 1: 0.

Вдруге А.Ярмоленко засмутив воротаря суперника і порадував уболівальників “Динамо” вже під завісу поєдинку, коли на 84-й хвилині влучив у ворота точним ударом за межами штрафної лінії. Асистував у цьому голі йому новачок “Динамо” — Олександр Гладкий.

Зазначимо, що “Карпати” першими могли відкривати рахунок, але Худоб’як не влучив у порожні ворота. Львів’яни при кожній нагоді намагалися контратакувати, але в класі поки поступаються суперникам.

За підсумками двох перших матчів чемпіонату України “Динамо” набрало шість очок і ділить перше місце з “Шахтарем”. У “Карпат” через санкції все ще негативний баланс “-3” очки і останнє місце в турнірній таблиці.