Середа, 24 травня 2017 22:34

Нігерія і Португалія пробилися у плей-офф футбольного турніру на Олімпіаді

КИЇВ. 8 серпня. УНН. На футбольних полях Бразилії були зіграні вісім матчів другого туру чоловічого турніру, за підсумком яких дві збірні оформили вихід у наступний етап змагань, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Збірна Португалії одержала другу перемогу на турнірі, обігравши Гондурас 2:1 (забивали Фігейреду, Пасьєнса – Еліс), і таким чином кваліфікувалася до чвертьфіналу Олімпіади. В іншому протистоянні групи D Аргентина також з результатом 2:1 Аргентина виграла в Алжира.

Турнірне становище в групі D: Португалія - 6 очок (2 матчі); Гондурас - 3 (2); Аргентина - 3 (2), Алжир - 0 (2).

У групі В Нігерія мінімально перемогла Швецію 1:0 і також оформила вихід у чвертьфінал. Японія та Колумбія розписали мирову 2:2.

Турнірне становище в групі B після двох турів: Нігерія - 6 очок; Колумбія - 2; Японія - 1; Швеція - 1.

У квартеті А Данія завдяки перемозі над ПАР 2:1 вийшли на перше місце. Господарі бразильці зіграли у нічию 0:0 із Іраком.

Турнірне становище в групі після двох турів: Данія - 4 очка; Бразилія - 2; Ірак - 2; ПАР - 1.

Окрім того, Фіджі поступилися 1:5 Мексиці, а Південна Корея та Німеччина не визначили переможця – 2:2.

Турнірне становище в групі С після двох турів: Південна Корея - 4 очка; Мексика - 4; Німеччина - 2; Фіджі - 0.

Нагадаємо, що з кожного квартету далі пройдуть по дві команди.