четвер, 20 липня 2017 р.17:05

Британський плавець А.Піті двічі оновив Світовий рекорд

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Лідер збірної Великобританії Адам Піті оновив Світовий рекорд в плаванні на дистанції 100 метрів брасом на Олімпійських іграх в Бразилії, повідомляє УНН з посиланням на CBС.

У кваліфікаційному запливі британець показав час 57,55 секунди, що дозволило оновити Світовий рекорд. Вже у фінальному запливі А.Піті ще раз покращив результат – 57,13 секунди та одержав золоту медаль.

Відзначимо, що "срібло" дісталося південноафриканцеві Камерону ван дер Бургу (58,69), "бронза" - американцеві Коді Міллеру (58,87).

Нагадаємо, що А.Піті у 2015 році здобував три золоті нагороди в різних дисциплінах в світовій першості у Казані.

Як повідомляв УНН, американський плавець М.Фелпс виграв 19-е олімпійське золото.