вівторок, 26 вересня 2017 р.13:04

"Реал" переміг "Севілью" у матчі за Суперкубок УЄФА

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Мадридський “Реал” уник поразки в доданий час і знову здолав “Севілью” в матчі за Суперкубок УЄФА, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

На 21-й хвилині Марко Асенсіо, який проводив дебютний єврокубковий поєдинок, підхопив м’яч в метрах 25 від воріт і послав його крученим ударом в лівий верхній кут, відкривши рахунок.

“Севілья” відігралася за чотири хвилини до перерви. Новачок клубу Франко Васкес ударом з на пів льоту вразив ворота мадридців, підкарауливши відскік від грудей одноклубника Вітоло після навісу справа.

Команда Хорхе Сампаолі зловила кураж і на 71-й хвилині Євген Коноплянка вивів її вперед. Вийшовши на заміну українець холоднокровно реалізував пенальті за фол Серхіо Рамоса на Вітоло.

Однак, сам Рамос свою ж помилку і виправив. На третій доданій хвилині, він замкнув головою навіс Лукаса Васкеса, перевівши поєдинок в овертайм. Згодом за другу жовту картку був видалений захисник Тімоті Колодзейчак.

Андалузці трималися, але на 119-й хвилині правий захисник Дані Карвахаль увірвався з м’ячем в штрафну і зовнішньою стороною стопи вразив ворота Серхіо Ріко — 3:2.

Таким чином, “Реал” обіграв “Севілью” в матчі за Суперкубок УЄФА вдруге за три сезони.

Додамо, що Зінедін Зідан став п’ятим, хто виграв Суперкубок УЄФА в якості футболіста і тренера.