субота, 22 липня 2017 р.19:23

Кидок Т.Паркера приніс збірній Франції перемогу над Сербії на ОІ-2016

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Збірна Франції вирвала перемогу у Сербії у матчі групи А баскетбольного турніру на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, повідомляє УНН.

Завдяки результативній грі Батюма, Де Коло і Лаверньє, збірна Франції захопила лідерство після першої чверті – 26:17. Три дальніх влучання у наступному проміжку гри від Богдановича дозволили сербам підтягнутися у рахунку – 40:36.

Під завершення третьої чверті Сербії вдалося перехопити ініціативу у поєдинку. Команда володіла перевагою у рахунку до останніх 30 секунд матчу, адже саме в цей момент переможний кидок за "триколірних" здійснив розігруючий "Сан-Антоні" Тоні Паркер – 76:75.

Статистика матчу: Франція – Де Коло 22 очки, Лаверньє 12, Батюм 11, Діао 11 + 9 передач + 9 підбирань, Сербія – Радульїца 16, Теодосіч 10 + 9 передач, Богдановіч 10.

Нагадаємо, що у Франції 2 перемоги в 3-х матчах, а у Сербії 1 звитяга при 2-х поразках.

Додамо, що у ролі головного арбітра даного протистояння виступив українець Борис Рижик.

Як повідомляв УНН, визначилися чвертьфінальні пари на чоловічому футбольному турнірі Олімпіади.