неділя, 22 жовтня 2017 р.14:11

Баскетбольна збірна України поступилася у спарингу Росії

КИЇВ. 12 серпня. УНН. У стартовому матчі товариського турніру перед кваліфікацією Євробаскета-2017, що проходить у Грузії, збірна України зазнала поразки від Росії, повідомляє кореспондент УНН.

Матч розпочався із ривку опонентів 2:9, але в одній із наступних атак капітан "жовто-блакитних" Кирило Фесенко відзначився ефектним слем-данком. Згодом ще один данк у кільце росіян записав на свій рахунок центровий В'ячеслав Кравцов, але чверть закінчилася з рахунком 13:22. На велику перерву команди пішли за 8-очкового лідерства росіян 40:32.
За підсумком третьої десятихвилинки нашим гравцям не вдалося зменшити різницю у рахунку – 53:65. До кінця матчу наші суперники наростили гандикап – 67:82.

Найрезультативнішими у складі українців стали – Бобров 14 очок, Кравцов 13 + 6 підбирань + 3 передачі + 5 втрат, Рябчук 11, Мішула 9, Корнієнко 7 + 5 підбирань, Фесенко 5 + 5 підбирань.

Варто зазначити, що у складі російської команди провів половину поєдинку новоспечений чемпіон НБА у складі "Клівленд Кавальєрс" Тимофій Мозгов.

Додамо, що завтра "жовто-блакитні" зіграють поєдинок із господарями турніру Грузією за яку буде виступати центровий "Голден Стейт Ворріорс" Заза Пачулія.

Як повідомляв УНН, збірна України з перемоги над Німеччиною розпочала підготовку до Євробаскету-2017.